Web Sitesi Kullanımı Hüküm ve Şartları

Z€NGiN YA$A Web Sitesi Kullanımı Hüküm ve Şartları

www.zenginyasa.com (Z€NGiN YA$A) web sitesi; Kişisel bilgi, araştırma ve tecrübelerden oluşan, kişisel haber, yazı ve medya materyalleri bulunduran bir blog web sitesidir. WordPress yazılım altyapısını ve Godaddy hosting altyapısını kullanmaktadır.

Sorumluluk

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) Blog Web Sitesinde bulunan yazı, haber ve materyaller Kişisel bilgi ve tecrübelerden ya da alıntılardan (Kaynağı belirtilerek) oluşmaktadır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilginin sadece tanıtım ve bilgi amaçlı olduğunu belirterek, sitedeki tüm bilgilerin doğruluğunu ve tamlığını garanti etmemekte ve bu konuda hukuki bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) Ziyaretçileri ve Üyeleri, nihaî ve doğru bilgiyi, kendisinin temin etmekle yükümlü olduğunu kabul etmektedir.

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) Ziyaretçileri ve Üyeleri, bu siteye erişimden ya da site içeriğindeki bilgilerden dolayı veya bu bilgilere dayanarak yaptığı herhangi bir işlemden dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar/zararlar nedeniyle Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) ‘a bir sorumluluk yükleyemeyecektir.

Bu site kullanıcılarımızın kişisel kullanımı için olup ticari amaçlı kullanılamaz. Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) Ziyaretçilerin ve Üyelerin bu sitenin kullanımından dolayı uğradıkları zarar ya da elde ettikleri kârdan sorumlu olmadığı gibi, bu sitenin kullanıcı tarafından hatalı kullanımı nedeniyle oluşabilecek her türlü zarar ve sorumluluktan muaftır.

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com), bu web sitesinin herhangi bir zaman diliminde ve herhangi bir sebeple kullanılamaz hale gelmesi nedeniyle, herhangi bir hata veya izinsiz müdahaleler nedeniyle doğru olmayan bilgiler içermesi nedeniyle kullanıcıların uğrayabileceği zararlardan sorumluluk kabul etmemektedir.

Şartların değişikliği

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com), bu web sitesinde belirtilen ifade ve şartları her zaman değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcılar yapılan bu değişikliklerden sonra siteye yapılacak girişlerde yeni şartlara tabi olacaklardır.

Sitemdeki Dış Linkler

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com)‘da bulunan dış bağlantı linkleri kullanılırken; aşağıdaki şartların en az bir, birkaçı ya da tamamı uygulanmıştır.

 1. İlgili taraflardan izin alınarak, bilgisi dahilinde
 2. Hak sahibinin, Sahip veya kullanıcı olduğu sitede (Forum ya da blog dahil), sosyal paylaşım sitelerinde, paylaşıma izin vermiş olduğu yazı ve materyaller, kullanım şartlarına uyularak
 3. Kaynak gösterilerek ve link verilerek kullanılmıştır.

Bu linklere tıklamak tamamıyla ziyaretçilerin insiyatif ve sorumluluğundadır.

Dış bağlantı linklerinde bulunan sitelerin içerikleri, kullanım şartları, hak ve sorumlulukları kesinlikle site sahiplerine aittir. Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com ) sorumlu tutulamaz.

Bu şartlara rağmen, kullanılan linklerin “Hak Sahiplerinin veya ziyaretçilerimin uyarıları ya da rahatsızlıklarından dolayı kaldırılmasını istemeleri durumunda,  bilgi@zenginyasa.com veya Blog’umun iletişim formundan bana ulaşabilirler.

Blog’umdaki İçeriklerin Kullanımı

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) tarafından yazılan yazıların, Kişisel medyaların ve hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu Blog’da yazılan yazıların ve Medya materyallerin, aşağıda belirttilen şartların yerine getirilmesi halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları

 • Yazı içeriklerinin ve medyaların hiçbiri izinsiz ve bilgi verilmeden değiştirilemez.
 • Yazı içerikleri ve medyalar, basılı olarak kullanılıcaksa, Z€NGiN YA$A(www.zenginyasa.com) blog kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
 • Yazı içerikleri ve medyalar, internette kullanılıcaksa, aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da yayınlanacak siteye yerleştirmek zorundadır.
  1. Bu yazı Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) Blog‘dan Alınmıştır.
  2. Kaynak : Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com)
  3. Sitede Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com)  adresine link verilmelidir.

Üstte belirtilen bu şartları kabul etmeyip, şartlarımın ihlali durumunda, her türlü hukuki haklarım mahfuzdur.

Kullanıcı Paylaşım ve Yorumları

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) Ziyaretçilerinin ve Üyelerinin yapmış oldukları, Paylaşımlardan ve Yorumlardan şahsen kendileri sorumludur. Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com)  hiçbir şekilde Kullanıcı Yorum ve Paylaşımlarından Sorumlu tutulamaz ve Sorumluluk Kabul etmez.

Paylaşım ve Yorumlarda, genel ahlak kuralları ve nezaketine uygun, Dil ve imla kurallarına azami özen gösterilmesi, uyulması gereken öncelikli kuraldır.

Siyasi propaganda, Kişisel hak ve özgürlüklere aykırı, ırkçılık, cinsiyet ayrımı yapan içerikler paylaşmak yasaktır ve hemen silinecektir. Bu tür Paylaşım ve yorum yapan Ziyaretçi, Üye ve Kullanıcılar banlanacak, üyelikten çıkarılacaktır.

Z€NGiN YA$A (www.zenginyasa.com) Ziyaretçileri, Üyeleri ve Kullanıcıları herbiri Kişiier/Kurumlar bu Kullanım Şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail